Podsumowanie zdarzeń w gminie Wizna do których były dysponowane jednostki OSP w lutym 2020 roku.

 

Podsumowanie zdarzeń w gminie Wizna do których były dysponowane jednostki OSP w styczniu 2020 roku.

 

zaginionyPL2

Zaginął Piotr Lipiński lat 47! Wyszedł z domu dnia 28 grudnia 2019 r. i do tej pory nie dał znaku życia. Tego dnia przyjechał po niego znajomy, aby zabrać go do pomocy. Około godziny 19:20 zaginiony i jego znajomy widziany był w sklepie spożywczym w Starym Bożejewie. Po kilku dniach w polu, w miejscu gdzie miał go zostawić znajomy, została znaleziona jego kurtka i czapka.

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła sylwetka, włosy krótkie uczesane na lewą stronę, oczy szare, nos prosty, uszy przylegające. Ubrany był (prawdopodobnie) szaroczarny sweter z kolorowymi pasami po środku, spodnie jeansowe, buty typu trapery, czarną czapkę i kurtkę. Zamieszkały w Starym Bożejewie (woj. podlaskie).

Znaki szczególne: braki w uzębieniu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474-12-43, /86/ 474-12-12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.

lot balonem1

W poniedziałek 24 czerwca 2019r. uczestniczyliśmy w zabezpieczaniu jednej z atrakcji I Festynu Parafialnego, którym był widokowy lot balonem na uwięzi. Mieszkańcy mogli wznieść się w koszu na wysokość 150m gdzie można było podziwiać panoramę gminy. Wspólnie z OSP Wizna pomagaliśmy przy rozkładaniu i składaniu osprzętu oraz zabezpieczaliśmy miejsce startu i lądowania balonu.